18 yaşından büyük müsün?

EVET HAYIR

Web sitemizi gezmek için 18 yaşından büyük olmalısınız. İlginize teşekkür ederiz.

astra gıda astra gıda astra gıda astra gıda

HAKKIMIZDA

ABOUT US

“2003 yılında Anadolu Efes ile iş ortaklığı yapan Alper Songül İstanbul Efes Pilsen Distribütörlüğü’nü alarak ticari hayatına başlamıştır.2005 yılında ise Türkiye-Orta Amerika ve Karayipler İş konseyi Başkanı ve Jamaika Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Mimar Aykut Eken ile ortak olarak gıda sektöründe faaliyet göstermek için Astra Gıda’yı kurmuştur. Kadın Doğum Uzmanı bir baba ve babasından kızına aile mesleği olarak geçmiş Eczacı bir annenin oğlu olarak ticarete atılan Alper Songül, Makine Mühendisliği’nde edinmiş olduğu analitik düşünme yeteneğini işine adapte ederek ticareti sağlam temeller üzerine kurmayı başarmıştır.


Astra Gıda; sonrasında Alper Songül’ün yoluna sektör deneyimi olan Söğüt Ailesi ile devam ettiği, gündemin yeniliklerini yakalayan, değişen şartlar ile uyum gösteren, çağdaş ve modern, sektöründe öncü bir marka olmuştur. Astra Gıda’da ilerlemenin ve başarının sürekliliğinin korunması için eğitim, iletişim, kazan-kazan politikası ve ortak aklın önemine vurgu yapan bir yönetim anlayışı benimsenmiştir. Dağıtım konusunda müşteri odaklı yaklaşımı ile en iyi hizmeti sunma konusunda hassasiyet gösterilmesi Astra Gıda’nın en önemli hedefidir.


Eğlenceyi hayata katabilmek adına “Eğlenceyi Taşımak” mottosu ile adı gibi parlayan bir yıldız olarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir.”

“Alper Songül, who made a business partnership with Anadolu Efes in 2003, started his commercial life by getting the Istanbul Efes Pilsen Distributorship. In 2005, he founded Astra Gıda in partnership with the Architect Aykut Eken who is Turkey -Central America and the Caribbean Business Council President and Honorary Consul of the Republic of Jamaica to operate in the food sector.


Alper Songül started the business life as the son of an obstetrician father and a pharmacist mother who has succeeded in establishing the trade on solid foundations by adapting the analytical thinking skill he acquired in Mechanical Engineering to his work. Then Astra Gıda became a contemporary and modern brand, which Alper Songül continued on with the Söğüt Family, has a sector experience, catching the innovations of the agenda, adapting to changing conditions, and becoming a pioneering brand in the sector. In order to maintenance of progress and continuity of success in Astra Gıda, a management approach emphasizing the importance of education, communication, win-win policy and common mind has been adopted. The most important goal of Astra Gıda is to show sensitivity in providing the best service with its customer-oriented approach in distribution.


Aıso in order to bring the fun to life, it continues on its way as a shining star like its name with the motto "Carrying the Fun".

VİZYON

VISION

Bulunduğumuz bölgede satış-pazarlama ve dağıtım sektöründe hizmet veren şirketlerin en iyisi ve en beğenileni olmak.

To be the best and most admired of the companies serving in the sales-marketing and distribution sector in our region.

MİSYON

MISSION

Sürekli değişen dünyada uyum yeteneği en yüksek şirket olarak insanların hayatına değer ve keyif katmak.

To add value and pleasure to people's lives as the company with the highest adaptability in the ever-changing world.

astra gıda
© Copyright 2021 Digivega